Artykuły biznesowe, finansowe, z ekonomii. Poszukujesz szkolenia biznesowego ?

Jak zdobyć sławę dzięki wywiadom w telewizji cz. II

Mary Lou Andre, Zadzwoń do nas, jeśli chcesz uzyskać pomoc w zakupach. Dzięki nam założycielka i prezes będziesz wyglądać i czuć się wyśmienicie! Organization By Design to firma, która pomaga kobietom uzyskać kontrolę nad stylem ubierania się poprzez zaprowadzanie ładu w ich szafach oraz udzielanie porad na temat mody i zakupów.

Oprócz usług dla klientów indywidualnych oferujemy również konsultacje dla firm. Proponujemy profesjonalne seminaria na temat ubioru, opracowanie polityki casual day i szkolenia w tym zakresie, a także przygotowanie do publicznych wystąpień.

Wraz ze zmianą pory roku pojawia się konieczność przejrzenia garderoby. W odpowiedzi na to zapotrzebowanie Mary Lou Andre opracowuje i publikuje kwartalnik „Dressing Weil”.

Prosimy o podzielenie się z przyjaciółmi i znajomymi posiadanymi wydaniami „Dressing Weil”. Informacje o prenumeracie można uzyskać pod numerem 617-44- 0140 lub 800-578-3770. Można także wysłać pisemne zamówienie na adres 0BD, 206 Marked Tree Road, Needham, Massachusetts 02192.

Telewizja może wylansować cię na eksperta znanego w całym kraju. Nawet jednorazowe wystąpienie w programie lokalnym może zaowocować wywiadami w stacjach ogólnokrajowych, prasie i radiu, prelekcjami, a nawet kontraktami na napisanie książki.

Być może teraz myślisz: „Mariso, rozumiem moc telewizji, lecz jestem tylko zwykłym, szarym człowiekiem prowadzącym działalność gospodarczą. Naprawdę uważasz, że mogę wystąpić w ogólnokrajowym programie?”.

Eileen Roth również była takim zwykłym szaraczkiem, zdołała jednak przyciągnąć uwagę mediów, aby zareklamować swoje usługi jako profesjonalny organizator. Mimo że nie korzystała z pomocy specjalistów ds. reklamy i nie miała żadnego doświadczenia w mediach, dostała się do programów „Today” i „The Oprah Winfrey Show”. Jak się później okazało, żeby osiągnąć cel, przejrzała jedynie parę książek w bibliotece publicznej w Chicago i kupiła kilka znaczków.

Istnieje wiele sposobów, by wystąpić w programie telewizyjnym i tym samym wzmocnić swoją wiarygodność, dotrzeć do rynku docelowego i stać się popularnym ekspertem. Krok po kroku nauczysz się prostych technik pisania własnych prezentacji przy użyciu tych samych metod, które stosują sowicie opłacani specjaliści do spraw reklamy. Pod koniec rozdziału dokładniej opiszę usługę payfor placement, która polega na tym, że klient uiszcza opłatę tylko wtedy, gdy rzeczywiście otrzyma zaproszenie do programu.

Podobne Artykuły

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.